Kujten Small Hachi Bandana Red Orange
SmallLarge
12.000₺
48HOrtalama 48 saat içerisinde kargoya verilir.
Standart
12.000₺
Seçilen Beden: Henüz Seçilmedi
12 Aya Varan Taksitayda 1.300₺'den başlayan
Ücretsiz KargoTüm siparişlerde
Orijinallik Garantisi%100 orijinal ürün
Güvenli Ödemeiyzico altyapısıyla
SSL güvenli ödeme
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Red Orange |
| Ürün Kodu | AK 2220-2265 – ORANGE ROSSO |
| Ölçüler | 56cm x 56cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Red Orange (Kırmızı Turuncu) tonu ile canlı ve enerjik bir tarz sunan bu küçük Hachi bandana, gardırobunuza dinamik bir dokunuş katar. Yumuşacık kaşmir dokusuyla hem şık hem de konforlu bir aksesuardır.
SKUAK 2220-2265 – ORANGE ROSSO
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Small Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
