İptal/İade ve Teslimat - Sneaker Baker

İptal/İade ve Teslimat

İade

Ürün ilandaki nitelikleri karşılamıyor / üründe daha önce belirtilmemiş bir hasar var.

Yeni sneakerlarına sahip olurken herhangi bir endişeye kapılmanı istemiyoruz, bu nedenle tüm ürünler için %100 orijinallik ve sıfır kondisyon (yeni) garantisi veriyoruz!

Yapılan kontroller sonucunda böyle bir durumun yaşanması her ne kadar imkansız olsa da, elinize ulaşan üründe belirtilmeyen bir hasar olduğu veya ilandaki nitelikleri karşılamadığını düşündüğünüz olağanüstü bir durumda, sipariş teslim edildikten sonra destek ekibimizle iletişime geçerek ürünü iade edebilirsiniz.

Sneaker Baker Güvenilir Mi?

Ürünü beğenmedim / yanlış beden sipariş ettim.

Sneaker Baker’ın aracı hizmet sağlayıcı sıfatı, canlı pazarımızın anonim yapısı ve sitemizdeki ürünler ticari amaçla hareket etmeyen bireysel satıcılar tarafından satıldığı için, yanlış beden sipariş etmiş olmanız da dahil olmak üzere iade, değişim veya takas kabul edemiyoruz. Sneaker Baker olarak ürünlerin satıcısı biz değiliz, yani bir stoğumuz olmadığı için satın almış olduğunuz ürünü alıp stoğumuzdan başka bir ürün vermemiz veya stoğumuza ekleyip ücret iadesi yapmamız maalesef mümkün değil.

Ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması şartı ile, ürünü her zaman satıcı paneli üzerinden komisyonsuz olarak yeniden satış için listeleyebilirsiniz.

Sipariş Süreci

Sneaker Baker alıcı ve satıcıların güvenilir bir ortamda alışveriş yapabilmesini sağlayan bir pazaryeri platformudur. Bir sipariş alındığında; satıcı ürünü kontrol merkezimize gönderir. Bu aşamada uzman ekibimiz tarafından ürünün kalite, kondisyon ve orijinallik kontrolleri özenle yapılır. Ürünün onay alması halinde özenle paketlenerek alıcıya kargolanır. Kontrol merkezimizdeki kontroller sırasında ürünün onay almasını engelleyecek bir durum olması halinde; alıcı bilgilendirilir ve başka bir satıcıyla ilişkilendirilemezse tam ödeme iadesi yapılır, satıcı hesabı askıya alınır ve bir daha platformumuz üzerinden satış yapmasına izin verilmez.

Teslimat

Ürün teslim edilme süresi ortalama 2-5 iş günüdür, bu süre kargo şirketinin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Siparişini vermiş olduğunuz ürün satıcı tarafından 1-2 iş günü içerisinde kontrol merkezimize iletilir. Ürünün kalite ve orijinallik kontrolleri yapıldıktan sonra ürün 1 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese kargolanır. Siparişiniz kargoya verildikten sonra size iletilen kargo numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

İptal

Satıcının, satın almış olduğunuz ürünü henüz kontrol merkezimize kargolamamış olması şartı ile siparişiniz için iptal talebi oluşturabilirsiniz. İletişim kanallarımız üzerinden ekibimizle iletişime geçerek satıcının ürünü kargoya verip vermediğini öğrenebilirsiniz. Satıcı ürünü kargoya vermiş ise iptal talebinizi reddetme hakkına sahiptir.

Satıcının sipariş sonrası ürünü temin edememesi durumunda Sneaker Baker satışı iptal edip, ödemeyi alıcıya iade etme hakkına sahiptir. Ödeme iadeleriniz aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir. İade süreci bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilir. İptal edilen sipariş sonrası satıcı ile iletişime geçerek bunun tekrar olmaması için gerekli işlemleri yaparız.

Aklınıza takılan diğer tüm sorular için destek ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
Ürünlerin bedenleri ve kalıpları hakkında bilgi almak için Beden Rehberi‘ni inceleyebilirsiniz.
Kapat
Üye Girişi/Kayıt
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.