S.S.S - Sneaker Baker
12 aya varan taksit imkanı!
Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

S.S.S

Sneaker Baker sınırlı sayıda üretilen sneaker alıcı ve satıcılarını birbiriyle buluşturma amacıyla kurulmuş bir sneaker topluluğudur. Sneaker Baker olarak öncelikli hedefimiz, sneaker kültürünü daha geniş bir kitleye yaymak ve bunun yanında Sneaker Baker ailesi için güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak. Sneaker sadece işimiz değil, aynı zamanda yaşam tarzımız ve bizim için bir ayakkabıdan çok daha fazlası, bu nedenle Sneaker Baker ekibi olarak size en iyi deneyimi sunmak için çabalıyoruz. Bu topluluğun büyümesini birlikte izliyoruz ve hepimiz en başından beri bunun bir parçasıyız. Sneaker Baker ailesine hoş geldin! 
Yalnızca sıfır ve orijinal ürünlerin satışına izin veriyoruz. Bir ürün satıcıdan Sneaker Baker’a ulaştığında, kontrol ekibimiz ürünün satış için uygun olduğundan emin olmak için kapsamlı bir kalite, kondisyon ve orijinallik incelemesine başlar. Ürün ancak onaylandıktan sonra alıcıya gönderilecektir. Her zaman alıcıların ürünlerini teslim almasını hedeflediğimiz için, bir ürün yapılan kontroller sonucu onay alamadıysa, ilk önce alıcıyı hiçbir ek ücret ödemeden yeni bir satıcıyla ilişkilendirmeye çalışırız. Uygun bir ürün temin edilemezse, alıcıyı bilgilendirerek para iadesi yaparız, ürünü satıcıya geri göndeririz ve bunun tekrar olmaması için gerekli işlemleri yaparız.  
 
Geçmiş siparişlerimizden bazı örnek görsellere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 

Ürünü beğenmedim / yanlış beden sipariş ettim.

Sneaker Baker’ın aracı hizmet sağlayıcı sıfatı, canlı pazarımızın anonim yapısı ve sitemizdeki ürünler ticari amaçla hareket etmeyen bireysel satıcılar tarafından satıldığı için, yanlış beden sipariş etmiş olmanız da dahil olmak üzere iade, değişim veya takas kabul edemiyoruz. Sneaker Baker olarak ürünlerin satıcısı biz değiliz, yani bir stoğumuz olmadığı için satın almış olduğunuz ürünü alıp stoğumuzdan başka bir ürün vermemiz veya stoğumuza ekleyip ücret iadesi yapmamız maalesef mümkün değil. İyi haber şu ki, artık ürününüzü istemiyorsanız, ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması şartı ile ürünü her zaman yeniden satış için listeleyebilirsiniz.  

Ürün ilandaki nitelikleri karşılamıyor / üründe daha önce belirtilmemiş bir hasar var.

Eğer elinize ulaşan ürün ilandaki nitelikleri karşılamıyor veya üründe daha önce belirtilmeyen bir hasar olduğunu düşünüyorsanız, sipariş tamamlandıktan sonraki 3 iş günü içerisinde ekibimizle iletişime geçerek iade talebi oluşturabilirsiniz. Ürününüz kontrol merkezimizde gerekli kontrollerden geçirildikten sonra iade talebiniz onaylanırsa ödeme iadeleriniz aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir. İade süreci bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilir. Geriye gönderilen ürünün kargo ücreti alıcıya aittir.  

Siparişimi iptal etmek istiyorum.

Satıcının, satın almış olduğunuz ürünü henüz kontrol merkezimize kargolamamış olması şartı ile siparişiniz için iptal talebi oluşturabilirsiniz. Satıcı ürünü kargoya vermiş ise iptal talebinizi reddetme hakkına sahiptir. Satıcının sipariş sonrası ürünü temin edememesi durumunda Sneaker Baker alıcıyı bilgilendirerek satışı iptal edip, ödemeyi alıcıya iade etme hakkına sahiptir. Ödeme iadeleriniz aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir. İade süreci bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilir. İptal edilen sipariş sonrası satıcı ile iletişime geçerek bunun tekrar olmaması için gerekli işlemleri yaparız. 

Hayır, tüm ürünler İstanbul’daki kontrol merkezimizden size ulaştırılmaktadır. Sitemiz üzerinde görmüş olduğunuz fiyatlar ödeyeceğiniz net tutar olup, herhangi bir gümrük vergisi vs. ödeme yapmanız gerekmemektedir. Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.  

Siparişini vermiş olduğunuz ürün satıcı tarafından 1-2 iş günü içerisinde kontrol merkezimize iletilir. Ürünün kalite ve orijinallik kontrolleri yapıldıktan sonra ürün 1 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese kargolanır. Siparişiniz kargoya verildikten sonra size iletilen kargo numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Ürün teslim edilme süresi ortalama 2-5 iş günüdür, bu süre kargo şirketinin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Tüm siparişlerimizde kargo ücretsizdir.  
 

Sitemize kayıt olurken veya olduktan sonra “Hesabım” sayfasından TC Kimlik numaranızı ve IBAN bilgilerinizi girerek satıcı olabilirsiniz. Girmiş olduğunuz IBAN numarası sitemizde kayıtlı olan kişiye ait olmalıdır. Aksi takdirde ödemeniz gönderilemez.

Satıcı Özel kısmındaki Ürün Ekle sekmesinden sıfır kutusunda, orijinal ürününüz için ekleme talebinizi gönderebilirsiniz. Ürününüz kontrollerin ardından onay alırsa satış için listelenecektir. Unutmayın ki her satıcı satışta olan ürünlerinin stoğunu güncel tutmakla yükümlüdür.

Satıcının listelemiş olduğu ürünü satıldıktan sonra 2 iş günü içerisinde kargoya verme yükümlülüğü vardır. Ürün ekibimize ulaştıktan sonra gerekli kontrollerden geçirilecek ve alıcıya ulaştırılacaktır. Alıcıya ulaşan ürünün ödemesi haftanın her çarşamba günü otomatik olarak satıcının girmiş olduğu IBAN adresine yatırılır.  

Kapat
Üye Girişi/Kayıt
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.