Tükendi
Kujten Small Hachi Bandana Vintage Pink
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Vintage Pink |
| Ürün Kodu | AK 2220-2474 – ROSE VINTAGE |
| Ölçüler | 56cm x 56cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Zarif ve yumuşak vintage pink rengiyle öne çıkan bu Small Hachi bandana, günlük stilinize sofistike bir dokunuş katar. %100 kaşmirden üretilmiştir ve 2 katmanlı (2-threads) jersey örgü yapısı sayesinde ekstra konfor ve sıcaklık sağlar. Düz kesimiyle hem klasik hem modern kombinlere uyum sağlar.
Kujten Small Hachi Bandana Vintage Pink
SKUAK 2220-2474 – ROSE VINTAGE
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Small Bandana
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |

