Sneaker Baker Güvenilir Mi? Sneaker Baker Orijinal Mi?
  Vade farksız 3 ay taksit fırsatı!

Sneaker Baker Güvenilir Mi?

Sneaker Baker’ı güvenilir bir pazar yeri yapan etken kontrol mekanizmasıdır. Bir ürünün satışı yapıldığında, kontrol ekibimiz ürünün satış için uygun olduğundan emin olmak için kapsamlı bir kalite, kondisyon ve orijinallik incelemesine başlar. 

Bu kontrollerde; ürün kodu, numarası, ayakkabı ve kutu kondisyonu, ürün aksesuarları, yapısı, rengi, materyali, alt taban dikişleri ve iç etiketleri olmak üzere ürünün detaylı bir şekilde kontrolleri sağlanmaktadır. Ürün onay aldıktan sonra detaylı bir şekilde fotoğraflanarak arşivlenmektedir, sonrasında kontrol edildiğine dair onay kartı ile alıcıya ulaştırılmaktadır. 

sneaker baker orijinal mi

Kontrol ekibimiz, yapılan kontroller sonucunda; ürünün sahte olmadığını, herhangi bir üretim hatası olmadığını, numarasının doğru olduğunu ve aksesuarlarının eksik olmadığını doğrularlar ve emin olurlar. 

Kontrollere dair görselleri aşağıda görebilirsiniz.

Elinize ulaşan üründe herhangi bir hasar olması gibi olağanüstü bir durumda endişe etmeyin, çünkü her siparişin arkasındayız! Yeni sneakerlarına sahip olurken herhangi bir endişeye kapılmanı istemiyoruz, bu nedenle tüm ürünler için %100 orijinallik ve sıfır kondisyon garantisi veriyoruz!

Yapılan kontroller sonucunda böyle bir durumun yaşanması her ne kadar zor olsa da, elinize ulaşan ürünün ilandaki nitelikleri karşılamadığı veya üründe daha önce belirtilmeyen bir hasar olması gibi olağanüstü bir durumda, sipariş teslim edildikten sonraki 3 iş günü içerisinde ekibimizle iletişime geçerek iade talebi oluşturabilirsiniz.

SONUÇ: Sneaker Baker Orijinal Mi?

Cevap kesinlikle EVET, yalnızca sıfır ve orijinal ürünlerin satışına izin veriyoruz ve tüm ürünler için %100 orijinallik garantisi veriyoruz.

Aşağıdaki link üzerinden Referans sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Referans

Aklınıza takılan diğer tüm sorular için destek ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. 

Ürünlerin bedenleri ve kalıpları hakkında bilgi almak için Beden Rehberi‘ni inceleyebilirsiniz.

Kapat
Üye Girişi/Kayıt
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.