UGG Beden Rehberi - Hangi Beden Almalıyım? - Sneaker Baker
uggultraminiboot bedenrehberi banner

UGG botlar, ayakkabı dünyasında tanınan bir marka haline geldi. Avustralyalı bir sörfçü tarafından tasarlanan UGG botlar, 1994 yılında Pamela Anderson sayesinde popüler kültürde yerini aldı. Oprah, Paris Hilton ve Gossip Girl ekibi gibi isimlerin de etkisiyle evrensel bir marka haline geldi. Zamanla lüks bir yaşam tarzı markası oldu. Şimdi UGG, modern tarzları ve konforu ön planda tutarak geri döndü. Ünlüler hala UGG hayranı ama UGG bot almayı düşünenlerin bilmesi gereken çok önemli bir nokta var; “UGG kalıpları nasıl?”.

UGG Kalıbı Nasıl? UGG Kalıpları Dar Mı?

UGG modelleri, standart bedeninize uygun olarak tasarlanmıştır. Normalde giydiğiniz bedeni UGG’larda da tercih etmelisiniz. 

Basitçe söylemek gerekirse, UGG ayakkabıları standart bedeninize uygun olarak gelir; ne büyük ne de küçük beden almaya gerek yoktur. Ancak, klasik bir UGG bot çifti alıyorsanız, başlangıçta sıkı hissettireceğini, ancak zamanla koyun derisi astarın ayak şeklinize uyum sağlayacağını aklınızda bulundurmalısınız. UGG’larınız sıkı ve rahat hissettirmelidir. Topuk kısmından kaymamalı ve parmaklarınızı sıkmamalıdır. Zamanla genişleyecekleri için, UGG’larınızda beden büyütmeye gerek yoktur.

UGG Rahat Mı?

UGG’lar, genellikle yumuşak koyun derisi ile astarlanmıştır ve son derece rahat bir deneyim sunar. Platform versiyonları da mevcuttur.

UGG’larıma nasıl bakım yapmalıyım?

UGG, ürünleri için en iyi malzemeleri kullanır. UGG klasik modelleri suya dayanıklıdır ve ara sıra yağmur veya kardan korunabilir. Ekstra koruma için koruyucu sprey de kullanabilirsiniz.

Hangi UGG modelini almalıyım?

Şu an popüler olan modeller arasında UGG Ultra Mini ve UGG Tazz & Tasman bulunmaktadır.

 

Yine de UGG bedeninizden emin olmak istiyorsanız, beden tablosunu inceleyerek bedeninizi öğrenebilirsiniz.

Ayak Ölçüsünü Belirleyin
İlk adım, ayaklarınızın gerçek ölçülerini bilmektir. Ayak uzunluğunuzu bir cetvel kullanarak ölçebilirsiniz. İdeal olarak, ölçümü günün sonunda yapmalısınız çünkü ayaklar gün boyunca hafifçe şişebilir. Her iki ayak da farklı boyutlarda olabileceğinden, her iki ayak için de ölçüm yapmanız önemlidir.

UGG Beden Tablosu

UK US EU CM
3 5 36 22
4 6 37 23
5 7 38 24
6 8 39 25
7 9 40 26

Sonuç olarak, UGG beden rehberi ile doğru bedeni seçmek, bu popüler ve rahat botların tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Rahat, şık ve çok yönlü olan UGG, gardırobunuzun vazgeçilmez bir parçası olabilir. Ayak ölçülerinizi ve rahatlığınızı göz önünde bulundurarak, mükemmel uyumlu bir çift UGG’ı Sneaker Baker güvencesi ile şimdi satın alabilirsin.

Bu beden rehberini yararlı bulduysanız, aşağıdaki ürünler için de beden rehberlerini inceleyebilirsiniz:

Nike Dunk Low Beden Rehberi
Nike Air Jordan 1 Beden Rehberi
Adidas Samba OG Beden Rehberi
New Balance 530 Beden Rehberi
Yeezy 350 Beden Rehberi

Kapat
Üye Girişi/Kayıt
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.