Müşteri Fotoğrafları
261 fotoğraf
5 / 5
475
değerlendirme
10.470₺
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | ‘Black’ |
| Ürün Kodu | L1623089001 |
| Boyutlar | 30 cm (Taban uzunluğu) x 28 cm (Yükseklik) x 20 cm (Genişlik) |
Boyutlar: 30 cm (Taban uzunluğu) x 28 cm (Yükseklik) x 20 cm (Genişlik)
Malzeme: Geri dönüştürülmüş poliamid kanvas, iç kaplama ile birlikte
Metal Aksam: Altın renk
Süsleme: Rus derisi (sığır derisi)
Ağırlık: 240 gr
Aşağıdaki tablo, verilen ölçüleri (marka tarafından inç olarak) ve buna karşılık santimetreye çevrilmiş değerleri içeriyor. 1 inç ≈ 2,54 cm olarak alındı.
| Boyutları | Resmi Ölçüler |
|---|---|
| XS Pouch | 17 cm (L) × 11 cm (H) × 5,5 cm (W) |
| Small Handbag | 23 cm (L) × 22 cm (H) × 14 cm (W) |
| Medium Handbag | 30.0 cm (L) × 27.9 cm (H) × 20.1 cm (W) |
| Medium Tote Bag | 27.9 cm (L) × 26.4 cm (H) × 15.5 cm (W) |
| Large Tote Bag | 31.0 cm (L) × 30.0 cm (H) × 19.1 cm (W) |
| L Travel Bag | 45 cm (L) × 35 cm (H) × 23 cm (W) |
| M Backpack | 26 cm (L) × 37 cm (H) × 11 cm (W) |