Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Pastel Pink
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Pastel Pink |
| Ürün Kodu | AK 2221-2411 – ROSE PASTEL |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Yumuşak ve romantik pastel pembe tonu ile Bandana Hachiko, zarif ve sade tarzları tamamlamak için ideal bir parça sunar. %100 saf kaşmirden üretilen bu lüks bandana, 2 iplikli jarse örgü dokusu sayesinde hafiflik ve yumuşaklık hissini bir arada sunar. Gardırobunuzun en şık ve konforlu aksesuarlarından biri olmaya adaydır.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Pastel Pink
SKUAK 2221-2411 – ROSE PASTEL
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
