Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Red Flag
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Red Flag |
| Ürün Kodu | AK 2221-2476 – ROUGE FLAG |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
“Red Flag” rengiyle dikkat çeken Bandana Hachiko, cesur ve enerjik bir görünüm arayanlar için ideal bir tercihtir. %100 saf kaşmirden üretilmiştir ve 2 iplikli baskılı jarse örgüsüyle hem hafif hem de yumuşaktır. Geniş kare formu sayesinde klasik fular kullanımı dışında çanta süsü, saç aksesuarı ya da şal olarak da tercih edilebilir.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Red Flag
SKUAK 2221-2476 – ROUGE FLAG
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
