Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Grass Green
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Grass Green |
| Ürün Kodu | AK 2900-2210 – VERT GAZON |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Doğadan ilham alan Grass Green rengiyle canlılık kazanan bu Hachiko Bico bandana, zarif bir görünüm ve sofistike dokunuş arayanlar için mükemmel bir tercihtir. %100 kaşmir kumaşı ve iki iplikli jarse örgüsü sayesinde ipeksi yumuşaklık sunar. Gündelik ya da şık kombinlerinize eşsiz bir dokunuş katmak için ideal.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Grass Green
SKUAK 2900-2210 – VERT GAZON
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
