Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Blue Jeans
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Blue Jeans |
| Ürün Kodu | AK 2900-2253 – JEANS |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Denim esintili mavi tonuyla öne çıkan bu Hachiko Bico bandana, şehir stiline rahat ama sofistike bir dokunuş katıyor. %100 kaşmir dokusu ve çift iplikli jarse örgüsü ile hafif, yumuşak ve şık bir deneyim sunar. Hem klasik hem spor kombinlerle uyum sağlar.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Blue Jeans
SKUAK 2900-2253 – JEANS
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
