Tükendi
Kujten Bandana Hachiko Bico Smiley Turquoise Green
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Turquoise Green |
| Ürün Kodu | AK 3990-2208 – VERT TURQUOIS |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Kujten’in “Smiley” detaylı özel edisyon Hachiko Bico bandanası, eğlenceli ve enerjik bir dokunuş sunar. Turkuaz yeşili tonlarıyla dikkat çekerken %100 kaşmir yapısıyla lüks ve konforu bir araya getirir. Smiley detayları, kombininize genç bir ruh katar.
Kujten Bandana Hachiko Bico Smiley Turquoise Green
SKUAK 3990-2208 – VERT TURQUOIS
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
