Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Marzipan
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Marzipan |
| Ürün Kodu | AK 2900-2272 – MARZIPAN |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Yumuşak ve rafine Marzipan tonu ile öne çıkan bu Large Hachiko Bico bandana, sade şıklığı kaşmirin zarafetiyle buluşturur. %100 kaşmir malzemeden üretilen bu parça, iki iplikli jarse örgüsü sayesinde son derece hafif ve yumuşaktır. Hem soğuk havalarda şıklık hem de yıl boyu stil sahibi bir aksesuar arayanlar için idealdir.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Marzipan
SKUAK 2900-2272 – MARZIPAN
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
