Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico White Burgundy Sienna
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | White Burgundy Sienna |
| Ürün Kodu | AK 2900-2497 – BLANC SIENNE |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Beyaz, bordo ve kızıl tonlarının uyumuyla öne çıkan Large Bandana Hachiko Bico, sofistike bir görünüm sunar. %100 saf kaşmirden üretilen bu özel parça, 2 iplikli baskılı jarse örgüsü sayesinde hafiflik ve sıcaklığı bir arada sunar. Geniş yüzeyi sayesinde çok yönlü bir şekilde fular, saç bandı ya da çanta aksesuarı olarak kullanılabilir.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico White Burgundy Sienna
SKUAK 2900-2497 – BLANC SIENNE
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |

