Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Earth Burgundy
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Earth Burgundy |
| Ürün Kodu | AK 2221-2056 – SIENNE |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
“Earth Burgundy” tonuyla sıcak ve zamansız bir stil sunan Bandana Hachiko, %100 saf kaşmir içeriğiyle lüks dokunuş arayanlara hitap eder. 2 iplikli baskılı jarse örgü yapısı sayesinde yumuşaklık ve konforu bir arada sunar. Geniş yüzeyi sayesinde ister klasik fular gibi boyunda, ister saç ya da çanta aksesuarı olarak çok yönlü bir şekilde kullanılabilir.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Earth Burgundy
SKUAK 2221-2056 – SIENNE
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
