Kujten Small Hachi Bandana Burnt Orange
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Burnt Orange |
| Ürün Kodu | AK 2220-2317 – ORANGE BRULE |
| Ölçüler | 56cm x 56cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Burnt orange rengiyle öne çıkan bu Small Hachi bandana, hem şıklık hem de konfor sunar. %100 kaşmirden üretilmiş olan bu bandana, 2 katmanlı (2-threads) jersey örgü yapısı sayesinde yumuşak bir dokuya ve hafifliğe sahiptir. Düz kesimi ve kompakt boyutlarıyla boyun, saç veya çanta aksesuarı olarak çok yönlü kullanılabilir.
Kujten Small Hachi Bandana Burnt Orange
SKUAK 2220-2317 – ORANGE BRULE
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Small Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |

