Tükendi
Kujten Small Hachi Bandana Camel Bordeaux
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Camel Bordeaux |
| Ürün Kodu | AK 2220-2505 – CAMELO BDX |
| Ölçüler | 56cm x 56cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Camel ve bordo tonlarının sofistike uyumunu taşıyan bu Small Hachi Bandana, %100 kaşmir yapısı ve kompakt formuyla hem şık hem de fonksiyonel bir aksesuardır. Günlük stilinizi zenginleştirir.
Kujten Small Hachi Bandana Camel Bordeaux
SKUAK 2220-2505 – CAMELO BDX
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Small Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
