Tükendi
Kujten Small Hachi Bandana Red Flag
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Red Flag |
| Ürün Kodu | AK 2220-2476 – RED FLAG |
| Ölçüler | 56cm x 56cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Canlı ve iddialı kırmızı tonu ile dikkat çeken Red Flag bandana, stiline cesur bir dokunuş katmak isteyenler için ideal. Yüksek kaliteli %100 kaşmir içeriğiyle lüksü ve konforu bir arada sunar.
Kujten Small Hachi Bandana Red Flag
SKUAK 2220-2476 – RED FLAG
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Small Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
