Tükendi
Kujten Small Hachi Bandana Red Orange
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Red Orange |
| Ürün Kodu | AK 2220-2265 – ORANGE ROSSO |
| Ölçüler | 56cm x 56cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Red Orange (Kırmızı Turuncu) tonu ile canlı ve enerjik bir tarz sunan bu küçük Hachi bandana, gardırobunuza dinamik bir dokunuş katar. Yumuşacık kaşmir dokusuyla hem şık hem de konforlu bir aksesuardır.
Kujten Small Hachi Bandana Red Orange
SKUAK 2220-2265 – ORANGE ROSSO
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Small Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
