Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Sierra Red
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Sierra Red |
| Ürün Kodu | AK 2900-2205 – SIERRA |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Hachiko Bico koleksiyonunun dikkat çekici tonu Sierra Red, zarafeti ve doğallığı bir araya getiriyor. %100 kaşmirden üretilmiş bu büyük boy bandana, 2 iplikli jarse örgüsüyle hem konfor hem de şıklık sunar. Sonbahar renk paletine mükemmel uyum sağlayan bu aksesuar, stilinize sıcak ve sofistike bir dokunuş katmak için ideal.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Sierra Red
SKUAK 2900-2205 – SIERRA
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
