Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Dark Khaki
24.900₺
48HOrtalama 48 saat içerisinde kargoya verilir.
12 Aya Varan Taksitayda 2.698₺'den başlayan
Ücretsiz KargoTüm siparişlerde
Orijinallik Garantisi%100 orijinal ürün
Güvenli Ödemeiyzico altyapısıyla
SSL güvenli ödeme
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | DARK KHAKI |
| Ürün Kodu | AK 2221-2136 – KAKI FONCE |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Materyal | Kaşmir |
Kujten’in ikonik Hachiko modeli, Dark Khaki rengiyle güçlü ve doğal bir görünüm sunuyor. %100 kaşmirden üretilen bu büyük boy bandana, iki iplikli jarse dokuma tekniğiyle hem yumuşaklık hem de konfor sağlıyor. Gündelik veya şık kombinlerinize sofistike bir dokunuş eklemek için idealdir.
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
