Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Saffron Yellow
SmallLarge
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Saffron Yellow |
| Ürün Kodu | AK 2221-1128 – SAFRAN |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Sıcak ve enerjik tonuyla öne çıkan Bandana Hachiko Saffron Yellow, %100 saf kaşmir içeriğiyle lüksü sadelikle buluşturur. 2 iplikli jarse örgü tekniği sayesinde yumuşak ve hafif yapısıyla dört mevsim kullanıma uygundur. 92 x 92 cm ölçüleri sayesinde boyun bandanası, baş aksesuarı veya çanta süsü olarak farklı şekillerde kullanılabilir.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Saffron Yellow
SKUAK 2221-1128 – SAFRAN
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
