Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Turquoise Green
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Turquoise Green |
| Ürün Kodu | AK 2900-2208 – VERT TURQUOIS |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Canlı ve enerjik Turquoise Green rengiyle öne çıkan bu Hachiko Bico bandana, stiline sofistike bir renk patlaması eklemek isteyenler için tasarlandı. %100 kaşmir içeriği ve iki iplikli jarse örgüsü sayesinde hem ultra yumuşaklık hem de hafiflik sunar. Mevsimden bağımsız bir zarafet için ideal.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Turquoise Green
SKUAK 2900-2208 – VERT TURQUOIS
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |
