Tükendi
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Marl Khaki
| Aile | |
|---|---|
| Renk Grubu | Marl Khaki |
| Ürün Kodu | AK 2900-2002 – KAKI CHINE |
| Ölçüler | 92cm x 92cm |
| Malzeme | Kaşmir |
Doğadan ilham alan Marl Khaki rengiyle, bu büyük boy kaşmir bandana sofistike bir görünüm sunar. %100 kaşmir içeriği sayesinde ultra yumuşak bir dokuya sahip olan ürün, 2 iplikli jarse örgüyle örülmüştür. Günlük stilinize doğallık ve sıcaklık katarken, sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı olmaya adaydır.
Kujten Large Cashmere Bandana Hachiko Bico Marl Khaki
SKUAK 2900-2002 – KAKI CHINE
KategorilerFular & Bandana & Şal, Kujten, Kujten Large Bandana
Marka: Kujten
Close
Beden Rehberi
Kujten
Kujten modelleri farklı boyut seçenekleri ile sunulmaktadır. Small, Large ve Extra Large modeller günlük kullanım ve farklı stil ihtiyaçlarına uygun ölçülerde tasarlanmıştır. Aşağıdaki tabloda her modelin ölçülerini bulabilirsiniz.
| Modelleri | Boyutları |
|---|---|
| Kujten Small | 56 x 56 cm |
| Kujten Large | 92 x 92 cm |
| Kujten Extra Large | 140 x 140 cm |

